Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Lukuabi 24h ja lukkude avamine Tartus ja Lõuna-Eestis!
Valmistame kodu- ja autovõtmeid koodi järgi.

24h tel: 50 700 65

Immobililaiserite ja võtmete rikete puhul, nagu ka autouste avamise puhuks tasub pöörduda kogenud spetsialistide poole. Iseseisvad katsed antud probleeme lahendada võivad situatsiooni vaid süvendada.

On võimalik, et te sattute mehhaaniliste ebameeldivuste kätte.

Toome näiteid mõnedest ebameeldivustest:

  • Tehaseimmobilaiser  ühendub pardaarvutiga. Kui see ei tööta korrektselt , siis on täiesti võimalik mootoritöö blokeerumine mistahes hetkel. Sellised nähtused rikuvad päeva..
  • Kui olete lõhkunud võtme, seda väänates või muul-moel painutades.
  • Kvalitseerimatu sekkumine keerulisse lukustussüsteemi on samuti potensiaalseks probleemide allikaks. Peale selle, et lukk võib täielikult rikneda, tasub märkida, et soovitud tulemuse  saavutamist on raske garanteerida.

Ülalloetletud probleemid on lahendatavad küllaltki lihtsalt ja lisakuludeta. Selleks piisavb vaid õigeaegselt kasutada meie kogemusi ja teadmisi. Meie firmast leiate: vajaliku abi,  ltõesed hinnangud, tähelepaneliku suhtumise igasse klienti ja endale võetud kohutuste täpse täitmise. Kõrge kvalifikatsiooni olemasolu lubab meie kaastöötajatel lahendada probleeme kiiresti. Meie spetsialistid  teevad oma tööd kiiresti  ja lahendavad probleeme kiiremalt kui konkurendid!